Medycyna / Chirurgia Plastyczna / Medycyna Estetyczna

Polski model chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej od modelu z powodzeniem od lat praktykowanego w krajach zachodnich odróżnia jeden istotny szczegół: w Polsce najczęściej obie dziedziny medycyny praktykowane są w samodzielnych, niewielkich klinikach i gabinetach, oraz w szpitalach, gdzie chirurgia plastyczna stanowi zaledwie ułamek działalności.

Na Zachodzie tymi dziedzinami medycyny od lat zajmują się dedykowane gabinety i specjalistyczne, sieciowe kliniki. Każdy z tych modeli ma swoje plusy i minusy, jednakże, jak często wskazują lekarze i pacjenci, którzy mieli okazję porównać je w praktyce, model sieciowy, w którym znacznie większa jest dostępność usług na terenie kraju oraz który posiada jednolitą standaryzację usług świadczonych pacjentom chirurgów plastycznych i lekarzy medycyny estetycznej, w praktyce pozwala pacjentom czuć się bezpieczniej i korzystać ze znacznie większej gamy zabiegów, niż te, które zaoferować może niewielki, samodzielny gabinet lub klinika.

W BeautyGroup doskonale znamy zasady rządzące oboma rodzajami rynków.

Pacjent powinien czuć się bezpiecznie i przed operacją lub zabiegiem być przekonanym o tym, że nie musi obawiać się spotkania z lekarzem. Pacjent powinien mieć wybór w możliwie najszerszej gamie świadczonych przez placówkę usług oraz powinien mieć możliwość wyboru lekarza specjalisty w określonej dziedzinie, cieszącego się wysoką pozycją zawodową i renomą. Pacjentowi powinniśmy zapewnić także możliwie najbardziej kompleksową opiekę zarówno w fazie konsultacji, aby mógł świadomie podjąć decyzję o tym, czy i jakiego rodzaju operacji lub zabiegowi powinien się poddać, jak też w fazie operacji lub zabiegu i – co ważne – po operacji, aby opieka lekarza medycyny estetycznej lub chirurga plastyka nie zakończyła się w momencie opuszczenia gabinetu lub sali operacyjnej.

To wszystko skłoniło nas do uruchomienia na terenie Polski sieci klinik chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, z jednolitymi standardami medycznymi, usługami i cennikiem, który często, choć nie powinien być podstawowym kryterium wyboru lekarza, determinuje w Polsce wybór pacjenta.

Zapraszamy na konsultacje z naszymi lekarzami w klinice szczecińskiej oraz do odwiedzania naszych stron internetowych, na których na bieżąco będziemy informować Państwa o terminach otwarcia nowych klinik i gabinetów, w kolejnych miastach na terenie całej Polski.

kliknij i przejdź na stronę internetową