O nas

BeautyGroup, to pierwsza i jedyna w Polsce sieć złożona z kliniki chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej oraz wydawnictwa prasowego-internetowego, które zajmuje się także produkcją filmową.

DOŚWIADCZENIE

Od początku działalności naszym zawodowym priorytetem było wdrażanie w Polsce najwyższych standardów pracy. Pracowali i pracują z nami lekarze i personel medyczny, cieszący się renomą i wysoką pozycją zawodową. Pierwsza z klinik sieci BeautyGroup, szczecińska Artplastica, podczas swojej samodzielnej działalności wielokrotnie otrzymywała renomowane certyfikaty jakości, a jej pacjentami byli i są mieszkańcy całej Polski i wielu krajów Europy.

WIEDZA

Pierwsi w Polsce rzuciliśmy wyzwanie widocznemu przez lata tabu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Wchodzące w skład BeautyGroup wydawnictwo, działające na rynku prasowym, internetowym oraz produkcji telewizyjnej i filmowej upowszechniało te gałęzie medycyny już od roku 2010, kiedy próżno było szukać w mediach rzetelnych informacji o chirurgii plastycznej.

Dziś w portfolio BeautyGroup znaleźć można m.in. pierwszy w Polsce scenariusz poświęconego chirurgii plastycznej programu telewizyjnego, filmowy paradokument, pokazywany na festiwalach filmowych w Polsce i na świecie, cykliczny tytuł prasowy o zasięgu ogólnopolskim, oraz szereg stron internetowych i portali, łączących informacje lifestylowe z rzetelnym dziennikarstwem medycznym.